EnglishKN Sure ve východní Evropě

 

Kühne + Nagel přepravuje všechny zásilky s maximální péčí a pozorností. S KN Sure pojištěním na míru umožňuje Kühne + Nagel svým zákazníkům využívat navíc výhod dopravního pojištění zboží.

Vzhledem k mimořádným odborným znalostem a objemům přeprav poskytujeme našim zákazníkům pojištění zboží za konkurenceschopné ceny. Naši pojišťovací specialisté působící v 30 zemích poskytují flexibilní pojistná řešení přizpůsobená individuálním požadavkům zákazníků.

Proč je dopravní pojištění zboží důležité?

V průběhu přepravy je zboží vystaveno riziku neočekávaných událostí mimo dostupnou kontrolu (požár, výbuch, krádež, společná havárie, bouře, povodeň a jiné přírodní katastrofy), které mohou negativně ovlivnit samotný obchod (Vaše podnikání). Bez ohledu na to, zda se jedná o silniční, železniční, leteckou či námořní přepravu, je odpovědnost dopravce ve značné míře omezena – obvykle za každý kilogram. Národní a mezinárodní právo, jakož i úmluvy upravující přepravní smlouvy, často vylučují nebo alespoň omezují odškodnění pro koncového zákazníka.

.

Omezení odpovědnosti (ztráta/poškození)

Mezinárodní pravidla limitují nebo zprošťují dopravce odpovědnosti při zničení či ztrátě zboží.Pojištění zboží je to nejlepší řešení jak se uchránit před možnou finanční ztrátou vzhledem k tomu, že nemůžete očekávat odpovědnost ze strany dopravce.  

Letecká přeprava                                      »»»                19 SDR za kg
(Montrealská úmluva)

Námořní přeprava                                      »»»                 2 SDR za kg nebo 666,67 SDR za zásilku                                            (Haagsko-Visbycká pravidla)

Silniční přeprava                                         »»»                 8,33 SDR za kg
(Úmluva CMR)

Železniční přeprava                                   »»»                17 SDR za kg
(Úmluva CIM)

1 SDR ( Special drawing Right, Zvláštní práva čerpání) představuje přibližně  1.1 EUR.Informaci o aktuální výši sazeb SDR naleznete na: www.imf.org

Portfolio produktů pro všechny případy

Prostřednictvím našich prvotřídních partnerů v oblasti pojištění můžeme poskytnout pojistné krytí v důležitých oblastech Vašeho podnikání. Široký rozsah produktového portfolia zajistí snížení Vašeho finančního rizika.

 


»  KN Sure – SPOT, FLEX, FIX                  »  KN Sure – Projekty 
»  KN Sure –Výstavy                                    »  KN Sure – Kontraktní logistika
»  KN Sure – Chladírenské zboží             »  KN Sure – Náhradní díly

Pojištění zboží nebylo nikdy tak jednoduché!
KN Sure nabízí možnost výběru mezi několika variantami pojištění, které zaručují maximální pohodlí.

  • KN Sure SPOT je ideálním řešením pro společnosti, které odesílají zásilky nepravidelně, ale i přesto chtějí zajistit, aby bylo jejich zboží chráněno proti neočekávaným událostem v průběhu přepravy.
  • KN Sure FLEX  představuje balíček služeb zajišťující maximální flexibilitu s cílem snížení administrativní zátěže na straně zákazníka. Stačí pouze jedno potvrzení a všechny Vaše zásilky spravované společností Kühne + Nagel budou nepřetržitě pojištěny s možností přerušení kdykoli budete chtít. 
  • KN Sure FIX poskytuje pojištění pro vsechny Vaše zásilky a přináší možnost výběru mezi uživatelsky příjemným online řešením e-insurance nebo roční pojistnou smlouvou. Obě alternativy zaručují jednoduchý a efektivní způsob, jak udržet všechny přepravované zásilky v bezpečí.

Vače výhody

  • Konkurenceschopná cena pojištění
  • Pojistné krytí pro zásilky z domu do domu včetně nakládky a vykládky
  • Odškodnění až do plné výše pojistné hodnoty Vašeho zboží bez ohledu na příčinu nebo zavinění dopravce
  • Bezpečnost zaručena díky spolupráci s prvotřídními pojišťovacími partnery 
  • Žádná administrativa spojená s pojišťováním, automatické pojištění zásilek přepravovaných spolčností Kühne + Nagel
  • Pojistný certifikát generovaný pomocí moderního integrovaného řešení e-insurance a tištěný společností Kühne + Nagel