EnglishKN Cargo veosekindlustus

 

Kühne + Nagel käsitleb iga saadetist ülima hoole ja tähelepanuga. KN Cargo on veosekindlustuspakett, mis on loodud spetsiaalselt Kühne + Nagel’i klientidele, võimaldades nautida veosekindlustuse eeliseid. Tänu Kühne + Nagel’i suurele kaubamahule saame pakkuda oma klientidele veosekindlustust konkurentsivõimeliste hindadega. Meie firma kindlustusspetsialistid 30 riigis saavad pakkuda paindlikke kindlustuslahendusi, mis rahuldavad Teie spetsiifilisi vajadusi.

Miks on veosekindlustus nii oluline?

Veo ajal võivad kaupa ohustada ootamatud sündmused, mida ei ole võimalik mõistlike abinõudega ohjata (põleng, plahvatus, vargus, üldavarii, torm, üleujutus ja muud ilmastikuohud), ning mis võivad avaldada negatiivset mõju Teie ettevõtte põhitegevusele. Olenemata sellest, kas kasutate maantee-, raudtee-, õhu- või meretransporti, on vedaja vastutus alati piiratud – tavaliselt teatud summaga kilogrammi kohta.

Kohalikud ja rahvusvahelised õigusaktid, millest juhindudes Teie veolepingud on sõlmitud, sageli välistavad või vähemalt piiravad Teile kui kliendile kahjunõude alusel makstavat hüvitist.

Vastutuse piirangud (kadumise/kahju korral)

Rahvusvahelised reeglid piiravad vedaja vastutust kauba kadumise või kahjustumise korral. Transporditavate kaupade kindlustamine on parim kaitse potentsiaalse finantskahju eest, selles ulatuses, mida vedaja vastutus ei kata.

Õhutransport                 »»»                19 SDR 1 kg kohta

(Montreali konventsioon)

Meretransport               »»»                2 SDR 1 kg kohta või 666,67 SDR* paki kohta

(Haagi-Visby reeglid)

Maismaatransport         »»»                 8,33 SDR 1 kg kohta
(CMR)           

Raudteetransport         »»»                17 SDR 1 kg kohta

(CIM)

1 SDR väärtus on umbes 1.1 EUR. Hetkel kehtivat SDRi kurssi vaadake siit: www.imf.org

Tooteportfell, mis rahuldab kõik vajadused

Tippklassi kindlustuspartnerite kaudu saame pakkuda kindlustuskatet, mis hõlmab Teie ärile olulisi valdkondi. Meie tooteportfelli mitmekülgsus vähendab Teie rahalist riski.


»  Tavaveosed                                  »   Projektipõhiste toodete veod

»  Näituste eksponaadid                   »   Ladustamine (Lepinguline logistika)

»  Külmveosed                                 »   Autode varuosad

Veose kindlustamine ei ole kunagi olnud lihtsam!

Maksimaalse mugavuse pakkumiseks on loodud kolm erinevat varianti.

  • KN Cargo Insurance SPOT on ideaalne lahendus firmale, kes saadab kaupa harva aga siiski soovib kindel olla, et saadetis on kaitstud transportimisel kahjustusi saamise eest.
  • KN Cargo Insurance FLEX on teenuste pakett, mis tagab maksimaalse paindlikkuse, et aega ja vaeva kokku hoida. Ainult üks kinnitus ja kõik Teie saadetised, millega Kühne + Nagel tegeleb, on pidevalt kindlustatud, kusjuures soovi korral on võimalik kindlustus igal ajal katkestada.
  • KN Cargo Insurance FIX kindlustab kõik Teie veosed ja võimaldab valida meie kasutajasõbralikku e-kindlustuslahenduse või aastase kehtivusega kindlustuspoliisi. Mõlemad võimalused tagavad lihtsa ja tõhusa viisi Teie kõigi kaupade kindlustamiseks.

Sinu eelised

  • Soodsad kindlustusmaksed.
  • Tagatis meie tippklassi kindlustuspartneritelt.
  • Uksest ukseni kindlustuskate, mis hõlmab ka peale- ja mahalaadimist.
  • Hüvitise suurus võib ulatuda kuni kogu kauba kindlustusväärtuseni, olenemata kahju tekke põhjusest.
  • Kindlustus ei vaja asjaajamist, saadetised kindlustatakse Kühne + Nagel’i poolt.
  • Kühne + Nagel e-kindlustuslahenduste poolt loodud kindlustussertifikaat.